ÖSYM'den sınav başvurusu yapmayan adayla..
ÖSYM'den sınav başvurusu yapmayan adaylara müjde
ÖSYM Başkanı Demir, "Başvuru tarihleri sona eren LYS, ALES, KPSS ve Adalet Bakanlığı sınavlarına sür..
Elit Cambridge Koleji'nde Sanat Dolu Bir..
Elit Cambridge Koleji'nde Sanat Dolu Bir Gün
Elit Cambridge Koleji öğrencileri 27 Mart Dünya Ti..
İstanbul'a 5 yeni üniversite geliyor!
İstanbul'a 5 yeni üniversite geliyor!
İstanbul'da Beykoz, Ayvansaray, Rumeli, Semerkand ..
Boğaziçi Fat Cats’le frizbi tutkusu spor..
Boğaziçi Fat Cats’le frizbi tutkusu spora dönüştü
Boğaziçi Üniversitesi frizbi takımı Boğaziçi Fat C..
Vizyon Koleji zihin haritaları ile öğren..
Vizyon Koleji zihin haritaları ile öğrenmeyi standart müfredata taşıyor!
Kritik Düşünme ve Problem Çözme, öğrencilerin 21. yüzyılda edinmeleri gereken en önemli becerilerind..
Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Ka..
Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampüsü’nün yeni spor kompleksi açıldı
Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampüsü Spor..
Alkuzu Çiftliği’nde 23 Nisan için 'Atlı ..
Alkuzu Çiftliği’nde 23 Nisan için 'Atlı Eğlence Parkı Etkinliği'
Kemerburgaz’da yeşil ormanları ve temiz havası ile..
Öğretmen atamaları Ağustos'ta yapılacak!..
Öğretmen atamaları Ağustos'ta yapılacak!
Milli Eğitim Bakanı Nabi Acvı 47 bin öğretmenin at..
Darüşşafaka Eğitim Kurumları sınav tanıt..
Darüşşafaka Eğitim Kurumları sınav tanıtım toplantısı düzenliyor
Türkiye’de 152 yıldır eğitimde fırsat eşitliğini ön planda tutan Darüşşafaka Eğitim Kurumları eğitim..
ÇOK OKUNAN HABERLER
NAMAZ VAKİTLERİ
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
07.12.2018 20:00 Aytemiz Alanyaspor 0 - 0 Beşiktaş
08.12.2018 13:30 Demir Grup Sivasspor 2 - 0 Göztepe
08.12.2018 16:00 Trabzonspor 3 - 0 Atiker Konyaspor
08.12.2018 19:00 Galatasaray 2 - 2 Ç.Rizespor
09.12.2018 19:00 Teleset M. Akhisarspor 3 - 0 Fenerbahçe
09.12.2018 13:30 Erzurum BB 1 - 3 Evkur Yeni Malatyaspor
09.12.2018 16:05 Bursaspor 0 - 2 Antalyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
YUKARI